BAŞKANDAN

Teşekkür Ediyorum...

Sözlerime, bu ay içerisinde gerek iştirak ederek gerekse de bölge olarak organize ettiğimiz projelerde bizlerle birlikte olan, yanımızda durup dert ve sevinçlerimizi paylaşan Laleli’nin tüm gönül dostlarına en içten şükran dileklerimi sunarak başlamak istiyorum. Ne mutlu bizlere ki sizin gibi yol arkadaşlarına sahibiz... İyi ki varsınız...

Her zamanki gibi yoğun, yorucu ve bir o kadar da keyifli günlerle dolu bir ay geçirdik. İstanbul Ticaret Odası Meclis Seçimleri, ardından Moda-Alıveriş Festivalimiz ve son olarak da gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuz bizlere büyük gurur ve heyecan veren sahnelerle doluydu. Laleli’nin sesini tüm platformlarda daha gür bir şekilde duyurabilmek ilkesiyle çıktığımız yolda İTO Seçimleri, bizlere Laleli’nin istediğinde neler yapabileceğini göstermesi yönünden muhteşem bir gövde gösterisi sundu. Bu vesileyle seçimlere katılım gösterip bizlerden desteğini esirgemeyen tüm üye ve esnaflarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca canla başla çalışıp dernek olarak bu görevin hakkını vermemizde büyük katkı sağlayan Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve sekretaryamızı da kutluyor, hepsini tek tek tebrik ediyorum. İnşallah verilen bu önemli görevi hakkıyla yerine getirir, bölgemize yeni ivmeler kazandırırız.

Yine ay içerisinde bana göre Türkiye ve Dünya’nın ticari ve konsept anlamında en nadide organizasyonlarından birisi olan Moda ve Alışveriş festivalimizi büyük bir gurur ve mutlulukla gerçekleştirdik. Yerel ve enternasyonal anlamda festivale katılım, görsellik, gerçekleşen aktivite ve eğlenceler, kısacası her şey kusursuzdu diyebilirim. Şunu gördük ki, sağladığı katkının yanında bizlere sembolik de olsa bir arada hareket etme ruhu kazandıran festivalimiz artık Laleli’den ziyade ülkemiz adına bir kazanıma dönüşmüştür. Bu güzellikleri yaşamamıza ön ayak olan başta Değerli Başkanımız Sayın Mustafa Demir olmak üzere organizasyon komitemize, yönetim kurulumuza, sundukları eşsiz katkılar için sponsorlarımıza ve tüm katılımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Son olarak Mayıs ayının son günlerinde gerçekleştirdiğimiz Genel Kurulumuz yine bizlere Laleli’nin birliğini ve ortak akıl içerisinde hareket etme kabiliyetini görme olanağı sundu. Bu yeni dönemde de, geçmişte gerçekleşen işler adına rehavete kapılmadan, ilk günkü heyecan ve amatör ruhla bu ağır sorumluluk ve hassasiyet isteyen göreve talip olduk. İnşallah Yüce Rabbim bizleri geçmiş dönemde olduğu gibi utandırmaz, bu işi hakkı ve layıkıyla yerine getirmeye mazhar eder. Hizmet etmek, ülkemizin çıktığı yolda Laleli olarak bir tuğla da biz koyabilmek niyetiyle bu yükün altına girdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu noktada dua ve desteklerinizi bizlerden esirgememeniz en büyük dileğimizdir. İnşallah geçmişin inanç dolu hisleriyle hareket etmeyi planladığımız bu dönemde de Laleli büyük yol kat eder, hayalini kurduğumuz güzel ufuklara erişip bizlere hizmet edebilmiş olmanın hazzını tattırır.

Bu dileklerle yeni bir döneme girerken, geçmiş dönem yönetim kurulu arkadaşlarıma sundukları hizmetlerden ötürü en derin şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca yönetime yeni katılan arkadaşları da tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Bu yeni dönemin hepimize hayırlar getirmesi umuduyla sizleri saygıyla selamlıyorum.

Giyasettin Eyyüpkoca

Bu Haberi Paylaş: