Lasiad

LASİAD 9. Olağan Genel Kurulu Gerçekleşti

Blog Single

Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği (LASİAD), 9. Olağan Genel Kurulunu 17 Mayıs Çarşamba günü Double Tree By Hılton Hotel’de gerçekleştirdi. Genel Kurul LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca’nın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından LASİAD’ın “Faaliyet Filmi” gösterimi yapıldı. Genel Kurulun Divan Başkanlığını GIZIA markasının sahibi İsmail Kutlu,Divan Kurulu üyeliklerini ise Vakıf Bank Laleli Şube Müdürü Ceyhun Can Aydın,ve Yön Tanıtım Ajans sahibi Zübeyir Arı yaptıFaaliyet,denetim,bilanço ve bütçe raporlarının okunup oylanmasıyla devam eden genel kurulda;Yönetim,Denetleme ve Disiplin Kurulu asil ve yedek üyelikleri için seçim yapıldı.

Yeni dönemde LASİAD kurullarına seçilen isimler Şunlar;

Yönetim  Kurulu Üyeleri;

Gıyasettin Eyyüpkoca

Muhammed Sancaktar

Ercan Hardal,

Ercan Çelik,

Erdem Soylu Karabağlı,

İbrahim Murat Ramizoğlu,

Murat Özpehlivan,

Murat Eraslan,

Barış Köseliören

Ahmet Turan

İsmail Dark

İrfan Akbaş

Turan Yavuz

Mehmet Ocaklı

İhsan Bıyıkbeyi

Arif Özkan

Yakup Samsama

Coşkun Melengiç

Tarık Nayman

Rıfat Opan

Sebahattin Demir

Mehmet Muhammet Yaşar

Gökhan Karabulut

 

Denetleme Kurulu Üyeleri:

Metin Görür

Zülfü Koç

Mehmet Özbayrak

Benan Çalabakul

Ali Yüksel

 

Disiplin Kurulu Üyeleri:

Erdoğan Avit

Bilal Varlık

Münir Dinler

Gazi Naci Polat

Zafer Tevfik Yavuz

Seçimin ardından 9. Dönem için yeniden Yönetim kuruluna seçilen  Gıyasettin Eyyüpkoca teşekkür konuşması yaptı. Yeni yönetim kurulunda genç isimlere yer verdiğinin altını çizdi. Eyyüpkoca yaptığı konuşmada ‘’ bu dönem  son İki yılım olacak bundan sonraki dönemde ben olmayacağım. Şimdiden ilan edelim. Belki aramızdan çıkacak baba yiğitler olacak. Özellikle yeni gelecek kişilere yol açmış olalım. Benim gönlümden geçen görevi bırakırken tamamen ikinci nesile bırakmaktı. Sizlerde göreceksiniz yeni yönetim kurulunun yarısı ikinci nesil olacak. Biz bırakıp gittiğimize ikinci nesil her şeye hazır olmuş olacak. Şimdiden hepsine başarılar diliyorum.” mesajı verdi.

Eyyüpkoca, yıllardır LASİAD’ın içinde yetişmiş değerli isimlere de konuşmasında yer verdi; “Allah bizi mahcup etmesin. Sizin desteklerinizden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Özellikle son iki yılda aramızdan başkanlar, yönetim kurulu üyeleri çıkarttık. Örneğin Muhammet Sancaktar, bugün aramızda değil ama hepinize selamları var. Bosna Cumhurbaşkanının davetlisi olarak Bosna’ya gitti. Kendisi Bosna Sancak Derneğinin başkanı oldu. Bu bizim gururumuz. Murat Özpehlivan bugün aramızda değil, Konfeksiyon Yan Sanayicileri Derneği (KYSD) başkanı oldu. Yine bir yönetim kurulu üyemiz olarak. Yine aynı şekilde görevlerine devam ediyorlar. Onlara ben sizin adınıza teşekkür ediyorum. Lafı uzatmadan görevi alıp çalışma zamanı. Hızlı bir şekilde biz üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz.”

Programın sonunda 8.dönemde kurularında yer alıp, 9.dönem kurullarında yer almayanlara plaket verildi.

Resimler için tıklayınız

Bu haberi paylaş