728 x 90

Laleli ve Laleli Dergisi

Pandemi’nin başlangıcıyla birlikte ara verdiğimiz Laleli Dergisi yeniden okurlarıyla buluşuyor. Laleli’nin ve LASİAD’ın sesi olan geleneksel yayın organımız çok daha güçlü ve etkin bir biçimde sizlere merhaba diyor. Bu yeni dönemde daha fazla moda, daha derinlemesine içerik, daha çok trend ve en özgün perspektifleri bir arada bulacağınız eşsiz bir dergi sizlerle olacak.

Laleli’nin en seçkin firmalarının en etkileyici koleksiyonlarını sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşarken küresel marka değerimize de katkı sunmak bizler için ayrı bir gurur vesilesi. Laleli gibi dünya ölçeğinde bilinen bir değerin var olan tüm iletişim kaynaklarını en etkili bir biçimde kullanması elzemdir. Bizler de bu kapsamda dergimizi zorunlu bir aranın ardından daha güçlü bir biçimde hayata geçirmenin heyecanını yaşıyoruz. Yayın kurulumuzun büyük bir hassasiyet ve özenle üzerinde durduğu, tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüp istişare ettiği, baskı kalitesi ve görsel sunumuyla her ay bölgemize kıymetli bir eser kazandırmanın coşkusu inanılmaz bir keyif. LASİAD olarak bizler üzerimizdeki sorumluluğun fazlasıyla farkındayız. Bölgemizin gerek şirketlerimiz gerekse de ülkemiz adına ne anlam ifade ettiğinin fert ve fert bilincindeyiz. Laleli tek başına ne bir semt adı ne de bir bölgenin tanımıdır. Laleli ülkemizin markası ve dünyanın başkenti İstanbul’un kalbi, tarih, ticaret, turizm ve lojistik yolların kesiştiği eşsiz bir küresel merkezin adıdır. Laleli, dünyanın sayısız bölgesinden yüreğinde gizledikleri ümitlerle ülkemize gelen alıcı ve misafirlerimizin hayallerini gerçekleştirdikleri umudun adıdır. Laleli Anadolu’dan, Balkanlardan ve ülkemizin her bir noktasından insanın yaşama tutunduğu, geleceğini inşa ettiği ve talihini dönüştürdüğü bir gelişim merkezidir. Laleli birbirinden uzak insanların yakınlaştığı, kültürlerin ve geleneklerin harmanlandığı, uyumun, anlayışın, özveri, tahammül ve hoşgörünün bütünleştiği bir istasyondur. Ülkemizin dev isim ve markalarının küresel vitrine çıkışlarındaki ilk basamak, dünya ile buluşma adına onlar için bir tedrisat kapısıdır. Laleli hem alıcılarımız hem de firmalarımız için harikulade fiziki altyapısı ve muhteşem mağazalarıyla daimi bir fuar, adeta kapanmayan bir sergi alanıdır. Laleli, rekabeti dostlukla pekiştiren, ticareti bereketle besleyen, alışverişi sabır ve basiretle sürdürülebilir kılan bilge insanların bir nevi ikinci yuvasıdır. Laleli’yi yaşayan, bu kıymetli atmosferi soluyan, bu güzelliği gönlünde yaşayan kim olursa olsun bu zarif feyiz ve bolluktan bir şekilde nasibini alır. Laleli, tarihin tozlu sayfalarında yer alan yük dolu kervanların, dirayet sahibi kadim tüccarların, itimat temelli işleyen ticaret yollarının bugünkü yegane mirasçısıdır. Bu kafilenin yolcusu olan, bu hikayeye omuz veren kim varsa ruhuna bu sezgi inceden inceye nakşedilir. İşte bu yüzden Laleli bir muhitten öte mensupları için bir aidiyet vesilesi, bir anlamda gururla taşıdıkları bir kimliktir. Laleli’ye bir kez adım attıysanız artık kendinizi bu selamet coğrafyasının sadık bir ferdi ve bir gönül elçisi addedersiniz. Bu bağınız üzerinden on yıllar geçse dahi kopmaz tam aksine güçlenir, gürbüzleşir, kuvvetlenir.

Bu yüzden Laleli çok kıymetli, Laleli dergisiyse bizler için fazlasıyla ehemmiyetlidir. Bir şekilde buralardan savrulup giden insanların, Laleli’ye özlem çekenlerin hatıralarını yad ettiği bir sestir Laleli dergisi. Her ay dünyaya ülkemiz hazır giyim ve moda sektörünün ulaştığı yeri bir kez daha haykırırken Laleli’nin özlemini çekenlerin yüreklerine de bir küçük tını bırakır. Özetle Laleli dergisi tıpkı LASİAD gibi Laleli’nin kendisidir. Bu vesileyle dergimizin bu yeni sayısının firmalarımıza, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyor, sizlere sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. 

Başkandan


Haberler

Duyurular

Tüm Duyurular

Etkinlikler

Tüm Etkinlikler

Etiketler