728 x 90

LASİAD’dan Görkemli Açılış

img

Geleneksel “ 9. Laleli Fashion Shoppping Festival “ in B2B stant alanının açılışı LASİAD Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca ve LASİAD Festival Komite Başkanı Muhammed Sancaktar ev sahipliğinde, Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, TİM ve İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe ve STK Başkanların katılımı ile Laleli Caddesinde gerçekleşti.

Laleli Fashion Shopping Festival’i gerçekleştiren LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca, “6 aydır aralıksız bu festival için hazırlanıyoruz. Festival ekibi defalarca bir araya geldi, daha güzeli, daha iyisi nasıl olur diye çabaladı. Ve güzel bir açılışla festivale merhaba dedik. Laleli esnafına ve özellikle Rusya – Ukrayna savaşı dolayısıyla mağdur olan Ukraynalı misafirlerimize kapılarını açan Laleli Otellerine teşekkür etmek istiyorum. Çok güzel bir defile oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

9. Laleli Fashion Shopping Festival açılışı töreninde LASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Giyasettin Eyyüpkoca ve Festival Komite Başkanı Muhammed Sancaktar tarafından desteklerinden dolayı Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, İTO Başkanı Şekib Avdagiç, TİM ve İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe ve sponsorlar Garanti Bankası ve Kargo 63 yetkililerine teşekkür plaketleri verildi.

 

LASİAD tarafından düzenlenen geleneksel 9. Laleli Fashion Shopping Festivali’nin aşılış defilesi cumhuriyet tarihinde ilk kez trafiğe kapatılan Laleli Ordu Caddesi’nde gerçekleşti.

Düzenlene açılış defilesinde süper model Tülin Şahin ve Didem Soydan, oyuncu & model Jessica May ve Alona Kral, Türkiye güzeli Ecem Çırpan ve Buse İskenderoğlu gibi ünlü isimlere 50 model eşlik etti.

200 metrelik defile alanında 50 model, toplam 100 kombinle yer aldı. Prodüksiyonunu Öner Evez ve Kreatif direktörlüğünü tasarımcı Yakup Biçer’in üstlendiği ve LASİAD üyesi 50 markadan seçilen ürünlerin yer aldığı defilenin sunuculuğunu Seda Akbay ve Alona Kral yaptı.

Süper model Tülin Şahin; “ Tarihi caddede podyuma çıkmak çok özeldi. Laleli Türkiye’nin dünyaya açılan tekstil kapısı. O yüzden Laleli Fashion Shopping Festival çok kıymetli “

Ünlü model Didem Soydan; “ Ailemde tekstil işiyle uğraştığı için bu tür festivalleri hem kültürel hem de ekonomi açısından değerli buluyorum.”

Oyuncu & model Jessica May; “ Türk vatandaşı olarak çıktığım ilk defile 9. Laleli Fashion Shopping Festival’de oldu. Benim için bu defile bu nedenle ayrı bir anlam taşıyor.”

Türkiye güzeli Buse İskenderoğlu; “ Yaklaşık 200 metrelik defile alanını yürümek ayrı bir keyifti”

Türkiye’nin en büyük açık hava alışveriş merkezi Laleli rengarenk görüntülere sahne oldu.